Moje aktivity

Milan Pešák připravuje balonky Milan Pešák připravuje balonky pro děti na koncertě Petera Nagye a Petra Koláře u OC Chodov.


S Ing. Klegou Milan Pešák na setkání s voliči v Horních Měcholupech spolu s náměstkem primátora Ing. Klegou a starostou Prahy – Uhřiněves Milanem Collerem.


S Ing. Klegou Milan Pešák na setkání s voliči v Horních Měcholupech spolu s náměstkem primátora Ing. Klegou a starostou Prahy – Uhřiněves Milanem Collerem.


Na koncertě skupiny Rangers Milan Pešák na koncertě skupiny Rangers, který se konal na podporu jeho kandidatury do Senatu.


Setkání s občany na Jižním Městě. Setkání s občany na Jižním Městě.


Setkání s občany na Jižním Městě. Setkání s občany na Jižním Městě.


V Praze - Dolních Měcholupech Milan Pešák při návštěvě městské části Praha – Dolní Měcholupy.


V Praze - Kolovratech Milan Pešák v Praze – Kolovratech dne 10. 10. 2010.


V Praze - Nedvězí Milan Pešák s místostarostou Prahy 11 Janem Meixnerem při setkání s voliči v Praze – Nedvězí.


V Praze - Křeslicích Milan Pešák v Praze – Křeslicích dne 9. 10. 2010.


Ukončení regenerace Polikliniky Opatovská Milan Pešák s ředitelem společnosti Medifin při příležitosti slavnostního ukončení I. etapy regenerace Polikliniky Opatovská v Praze dne 7. 10. 2010.


Honza Vančura Honza Vančura ze skupiny Rangers po skončení koncertu, který se konal dne 6. 10. 2010 na podporu kandidatury Milana Pešáka do Senátu.


V Centru pro zdravotně postižené kraje Praha Setkání s vedoucí pobočky Centra pro zdravotně postižené kraje Praha ve Filipově ulici v Praze 11, kam jsem byl pozván na »Den otevřených dveří«.


S podporou Rangers Setkání s voliči na Jižním Městě dne 5. 10. 2010 s podporou Jana Vančury a Karla Macálky ze skupiny Rangers.


S Mgr. Daliborem Mlejnským PhDr. Milan Pešák se starostou městské části Praha 11 Mgr. Daliborem Mlejnským při slavnostním otevření nově dostavěného křídla Domu seniorů v Janouchově ulici v Praze 11 dne 4. 10. 2010. Díky této dostavbě došlo k navýšení kapacity pro jihoměstské seniory o 50 míst.


Legenda Nočního proudu PhDr. Milan Pešák dne 3. 10. 2010 při slavnostním udílení výročních hudebních cen Legenda Nočního proudu na pražském Žofíně.


Na Jižním Městě PhDr. Pešák při svém setkání s voliči na Jižním Městě dne 4. 10. 2010:
»Je báječné, že děti se díky moderní technice dnes mohou projet na závodním okruhu ve vozidle F1.«


Rozhovor s občany PhDr. Milan Pešák v rozhovoru s občany v restauraci U sv. Prokopa v Praze-Benicích dne 3. 10. 2010.


V Praze-Uhřiněvsi PhDr. Milan Pešák při setkání s voliči v Praze-Uhřiněvsi dne 3. 10. 2010.


V Praze-Královicích PhDr. Milan Pešák spolu se svým týmem při setkání s voliči v Praze-Královicích dne 3. 10. 2010.


Setkání se seniory PhDr. Milan Pešák na setkání se seniory v jejich klubu v Křejpského ulici č. 1502 v Praze 11 dne 1. 10. 2010.


V hasičském voze PhDr. Milan Pešák si během slavnostního otevření hasičské zbrojnice vyzkoušel, jak se bude sedět řidiči v nově pořízeném hasičském vozidle.
»Auta jsem měl odjakživa rád a toto navíc zachraňuje lidské životy,« řekl po prohlídce Milan.


Otevírání hasičské zbrojnice PhDr. Milan Pešák s místostarostou Prahy 15 Pavlem Frydrychem při slavnostním otevření nově postavené hasičské zbrojnice této městské části – dne 30. 9. 2010.


S moderátorem Zdeňkem Vrbou Milan Pešák s moderátorem Zdeňkem Vrbou na setkání s voliči na Jižním Městě.


S manželkou při setkání s voliči Milan Pešák s manželkou při setkání s voliči na Jižním Městě dne 30. 9. 2010.


Na posilovacím stroji Milan Pešák zkouší venkovní posilovací a cvičební stroje při své návštěvě Domu s pečovatelskou službou v Praze-Kolovratech. PhDr. Pešák k žádosti starosty Kolovrat Ing. Habarta zajistil jejich pořízení z prostředků hl. m. Prahy ve výši 180 000 Kč.


Návštěva domu s pečovatelskou službou Milan Pešák spolu se starostou městské části Praha-Kolovraty Ing. Michalem Habartem při návštěvě tamního domu s pečovatelskou službou dne 30. 9. 2010.


Na koncertě s Pavlem Frydrychem PhDr. Milan Pešák s místostarostou Prahy 15 Pavlem Frydrychem na koncertě Petra Koláře v Uhřiněvsi dne 23. 9. 2010.


Koncert Pavla Dobeše Koncert zpěváka Pavla Dobeše ve prospěch kandidatury PhDr. Milana Pešáka do Senátu na Praze 11 dne 23. 9. 2010.


Koncert Pavla Dobeše Koncert zpěváka Pavla Dobeše ve prospěch kandidatury PhDr. Milana Pešáka do Senátu na Praze 11 dne 23. 9. 2010.


Diana Es a Petr Kadlček Diana Es a Petr Kadlček při jejich koncertě na podporu kandidatury PhDr. Milana Pešáka do Senátu dne 23. 9. 2010 na Jižním Městě.


Praha otevřená řemeslům PhDr. Milan Pešák dne 23. 9. 2010 na trzích s názvem »Praha otevřená řemeslům«. Jedná se o prezentaci řemeslných aktivit lidí s handicapem, studentů, a to nejenom z řad osob se zdravotním postižením.


Praha otevřená řemeslům V rámci akce se představují skuteční zaměstnanci společností, které zaměstnávají více jak 50% osob se zdravotním postižením (chráněné pracovní dílny, zaměstnavatelé zaměstnávající více jak 50% osob se zdravotním postižením, OSVČ z řad osob se zdravotním postižením) a školy z území hlavního města. Akce probíhá v rámci projektu Ochranná známka Práce postižených v Praze. Úkolem tohoto projektu je efektivně upozorňovat na lidi, kteří i přes své zdravotní postižení a současně ztížené podmínky při uplatňování na trhu práce dokáží vyrábět konkurenceschopné výrobky a vykonávat stejně dobrou práci jako zdraví lidé.


Oceňování mladých umělců a sportovců PhDr. Milan Pešák spolu se starostou městské části Praha 11 Mgr. Daliborem Mlejnským při oceňování tamních mladých umělců a sportovců za vynikající reprezentaci Prahy 11 v Brožíkově sále Staroměstské radnice dne 21. 9. 2010


Soutěž o cenu Petra Parléře Úvodní slovo PhDr. Milana Pešáka na slavnostním ceremoniálu předávání cen vítězům 8. ročníku národní ideové urbanisticko-architektonické soutěže o cenu Petra Parléře 2010, který se uskutečnil v Rezidenci primátora a pod jeho záštitou dne 21. 9. 2010.


V Centru sociální a ošetřovatelské pomoci Návštěva Centra sociální a ošetřovatelské pomoci v Parmské ulici v Praze 15. Díky aktivitě PhDr. Pešáka se podařilo z prostředků hl. m. Prahy pořídit speciální sprchové křeslo pro klienty tamní ošetřovatelské jednotky.


Otevření pavilonu v Bohnicích PhDr. Milan Pešák jako zástupce hl. m. Prahy byl dne 16. 9. 2010 přítomen slavnostnímu otevření nově rekonstruovaného dětského pavilonu Psychiatrické léčebny Bohnice.


Natáčení rozhovoru Natáčení rozhovoru o výslecích a hodnocení práce radního hl. m. Prahy.


Předkládání návrhu PhDr. Pešák předkládá Zastupitelstvu hl. m. Prahy na jeho jednání dne 16. 9. 2010 návrh na poskytnutí finančních prostředků Fakultní nemocnici Na Bulovce pro přístrojové vybavení ve výši 4 956 000 Kč.


Hlasování Hlasování o dalším návrhu, a to na poskytnutí investiční účelové dotace na projekt vybudování oddělení paliativní péče v Nemocnici milosrdných sester sv. Karla Boromejského v Praze ve výši 5 000 000 Kč. Tento návrh byl taktéž schválen.Profil na Facebooku
© 2010     ODS     Milan Pešák